Věda a technika
01. 04. 2019 (12:50)

Unikátní digitální transformace výroby – Industry 4.0 a AI

Napsal(a)
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Mladá kolínská firma přišla s překvapivým řešením digitální transformace výroby

 

 


Praha, Sci-line, 27.2.2019

Unikátní řešení pro optimalizaci a zefektivnění výrobních procesů realizuje mladá firma 33A+ se sídlem v Kolíně. Praktické a ekonomicky výhodné změny v provozech směrem ke konceptu inteligentní výroby jsou výsledkem použití zcela unikátní platformy softwarových agentů, kteří se zapojují do výroby a průběžně zvyšují svou odbornost a schopnost řídit výrobu. Hluboká digitální transformace ve spojení s umělou inteligencí přináší efekty v podobě bezporuchové výroby a zvyšující se kvality a efektivity.

„Jsme odborníci v transformační digitalizaci organizací - učíme výrobní stroje a zařízení, jak mají myslet s pomocí digitálních agentů. Dokážeme nakonfigurovat agenta tak, aby byl schopen realizovat optimální řešení po jakoukoli situaci, která může nastat ve výrobním procesu. Pomocí SW agenta se za stroje stává autonomní či semiautonomní inteligentní zařízení, které získává zcela nové vlastnosti – může komunikovat s ostatními stroji, je schopno samo řídit svůj provozní režim, adaptuje se dle vnějších i vnitřních podmínek, může nabízet své služby a využívat další služby s pomocí jiných podpůrných agentů s cílem zvýšit produktivitu a agilitu výrobního procesu,“ říká Zdeněk Havelka, jednatel společnosti.

Zdeněk Havelka je autorem či spoluautorem řady projektů v oblasti zavádění umělé inteligence do procesů nejrůznějších subjektů, mezi kterými jsou ŠKODA AUTO, US Steel Košice, Nordic Steel či Stilmat ale také třeba MÚ Milevsko. Narodil se v 1967 v Moravské Třebové, vystudoval Bauhausuniversitaet Weimar, SRN - Fakulta architektury, doktorát získal na Maďarské akademii věd,  pracoval ve firmě A-21, v roce 2017 založil společnost 33A+.

Kontakt: Zdeněk Havelka, Tel.: +420 603463993, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  www.33aplus.cz 

 

Zobrazeno 369 krát Poslední úprava - pondělí, 01 duben 2019 12:54
Leoš Kopecký

Novinář, autor, producent. Zájmy: média, společnost, věda a technika, vývoj, výzkum, inovace, věda a umění.

Jednatel společnosti ArtCom 3000,  www.artcom3000.cz 

Provozuje také platformu Sci-line.  www.sci-line.cz 

Více z této kategorie: « Univerzita Karlova užitečně

Zanechat komentář

Vyplňte všechna pole, která jsou označena hvězdičkou (*). HTML značky nejsou povoleny.